Naše služby

Kuchyně na míru ...

 Kuchyně na míru ...

  Nabízíme Vám širokou nabídku  kuchyňských linek za velmi přijatelné ceny na trhu. Kuchyňské linky dodáváme již zmontované, tj. korpusy jsou ve většině případech lepené bez šroubů /konfirmátů/ osazené dvířky. Úchytky jsou již navrtané, ale z důvodu přepravy je nemontujeme, jsou součástí zakázky a zákazník si je domontuje po montáži sám. Pracovní desky jsou připravené na rozměr  a to v celých dílech /nejsou dělené po skříňkách/. Výřezy pro dřez a varnou de sku připravíme. 

   Pro výrobu kuchyní používáme kvalitní lamino o síle 18mm od výrobců EGGER nebo KRONOSPAN. Celková kolekce barev obsahuje až 25O odstínů, od barev pastelových po dřevodekory. 

   Nábytková dvířka používáme laminovaná , MDF fóliovaná nebo akrylátová v barvách dle stupnice RAL.

   Pracovní desky nabízíme dle aktuální kolekce EGGER o tloušťce 38mm. Stejně tak zástěny na zeď najdete ve stejném dekoru u tohoto výrobce.

   Madla neboli úchytky používáme ve většině případech značky SIRO.

   Mezi skleněné výplně dvířek patří nejpoužívanější čiré sklo, mléčné sklo - matelux, planibel bronz, flutes matovaný apod.

   Dřezy Vám můžeme nabídnout od  značky FRANKE  nerezové, nebo v provedení Fragranit a Tectonite, které si už brzy budete moci vybrat sami na našich stránkách...

    

Poradenství

Poradenství

Nevíte si rady a potřebujete poradit ? Volejte od pondělí do pátku mezi 10-17h. na tel. 720 290 381, kde se Vám pokusíme podat potřebné informace, nebo zašlete poptávku e-mailem na:   2mex@seznam.cz

Doprava

Doprava

Dopravu nábytku realizujeme po celé ČR !

Přihlášení